Bubnování, tanec a zpěv

8. - 12. 8. 2023
do 30. 6. - 6.600 Kč po 30. 6. - 7.400 Kč
Hanka Krejčová (Říhová) & David Oplatek
DoNitra fotogalerie

O workshopu

Při tradičních slavnostech konaných v zemích západní Afriky tvoří bubnování, tanec a zpěv jeden celek. Na tomto workshopu máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si všechny tyto aktivity najednou a poznat, jakým způsobem jejich propojení funguje. Poznáte krásu afrických písniček, stejně tak jako magickou sílu rytmů a pohybu. Probubnujme se k tanci, protančeme se k písni a prozpívejme se k bubnům. Vše se propojí a vytvoříme jeden pulsující organismus. Každý z nás bude jeho důležitou součástí. Pojďme objevovat hlas, komunikovat skrze bubny a osvěžit naši kostru i svaly tancem. Tradiční západoafrický balafon nám bude průvodcem v melodicích. Těšíme se na sdílení naplněných letních dní a věříme, že vytvoříme nezapomenutelnou tvořivou dovolenou pro všechny zúčastněné. Workshop je určen jak pro naprosté začátečníky tak i pro zkušenější afromilce. Jak pro tanečnice, které chtějí více proniknout do tajů rytmů, tak pro bubeníky, kteří chtějí zahodit ostych a roztančit se. V ceně zahrnuto: tanec (2 hod. denně), bubnování (2 hod. denně) a zpěv (1 hod. denně) po dobu pěti dnů, výborná domácí strava 3 x denně (vegetariáni vítáni), ubytování (6 nocí). Prostředí krásného statku v Kokořínsku http://www.donitra.cz/, koupání a relax v okolní přírodě. Příjezd 16.8. večer, odjezd 22.8. dopoledne. Pokud máte své djembe, přivezte si ho, jinak budou bubny k zapůjčení na místě. Tančit budeme v pohodlném vzdušném oblečení, naboso anebo v lehkých botkách s tenkou podrážkou. Přihlášky zasílejte na emailovou adresu: djembe@seznam.cz. Jako závazné přihlášení je nutné zaplatit zálohu 1.500 Kč na č. účtu: 757437028/5500, abychom vám mohli držet místo. Zbytek ceny doplatíte na místě. Zpráva pro příjemce: vaše jméno a příjmení.

kontakt
David Oplatek, djembe@seznam.cz nebo tel. 608 977 924
Posted in Kurzy

Přihláška

Souhlasím s tím, aby Donitra, z.s., Osinalice 24, 277 21 Liběchov, IČ: 26679175) (DoNitra) pořídila fotografie nebo audio/video záznam mé osoby (dále jen materiál) během akcí DoNitra. Jako zákonný zástupce dítěte souhlasím i s pořizováním fotografií a audio/videozáznamů mého dítěte.
Dále souhlasím s užitím pořízených audio/video materiálů, ať už v podobě hmotné či digitalizované (nehmotné), a to následujícím způsobem:
1. Poskytnutí fotografií ostatním účastníkům kurzu pro jejich osobní užití.
2. Použití pro účely výuky, propagace a prezentace DoNitra (zejména v tiskovinách, novinových článcích, na facebooku, propagačních bannerech/roll-upech a webových stránkách).
Čestně prohlašuji, že v přihlášce jsem uvedl/a pravdivé a úplné údaje. Odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů pro IPOPu. *

DoNitra

adresa:
telefon:
IČ:
číslo účtu:
IBAN:

Vladimír Halada

Kancelář VLHAdesign Těšnov 5 Praha 1
email: kurzy@donitra.cz
tel: 732 845 016